V petek so bili policisti ob 14.49 napoteni na počivališče Povir, kjer je prišlo do oplaženja med dvema voznikoma tovornih vozil.
Pri tem je 24-letni hrvaški državljan izstopil iz kabine svojega, tam že parkiranega, tovornega vozila ter pristopil k tovornemu vozilu, ki ga je pri manevriranju oplazilo ter pričel kričati na voznika, 49-letnega romunskega državljana, in mu z rokami razbijati po vratih. Za tem mu je z rokami odtrgal spodnje vzvratno ogledalo in na zgornjem vzvratnem ogledalu razbil steklo.
Zaradi kršitve javnega reda so policisti hrvaškemu državljanu izrekli globo, zaradi poškodovanja ogledala pa bodo policisti zoper njega podali kazensko ovadba za kaznivo dejanje Poškodovanja tuje stvari. Romunskemu državljanu, ki je prometno nesrečo povzročil, so policisti izrekli globo zaradi nepravilnega premika z vozilom.






