Piranski košarkarji uspešni na 16. turnirju državnega prvenstva v košarki 3 X 3

Deli novico s tvojimi prijatelji

V soboto se je zaključil tudi prvi letošnji turnir 16. državnega prvenstva v košarki 3×3. V športnem parku Loka so v članski konkurenci slavili košarkarji iz Pirana, ki so v finalu premagali ekipo Ljubljana East z 22:15, v ženski članski konkurenci pa je bil 4P Fintess boljši od Ježice z 11:7.

Na prvem izmed petih turnirjev v letošnji sezoni, so se udeleženci pomerili v šestih kategorijah. Poleg tega bodo v letošnjis sezoni potekale tudi kvalifikacije za nastop na poletnih olimpijskih igrah prihodnje leto v Tokiu. V najbolj prestižni članski kategoriji je v finalu zmagala ekipa iz Pirana, drugo mesto je zasedla ekipa Ljubljana East, v ženskem članskem finalu pa so bile od Ježice boljše košarkarice ekipe 4P Fitnes.