Sin Elona Muska v Ovalni pisarni: Vrtal si po nosu in se obrisal ob mizo predsednika Trumpa (video)

Sin Elona Muska, X Æ A-XII, je bil glavna atrakcija na srečanju očeta in ameriškega predsednika Donalda Trumpa.

Deli novico s tvojimi prijatelji

Elon Musk in Donald Trump sta imela tiskovno konferenco v Ovalni pisarni Bele hiše.

Čeprav sta govorila o pomembnih temah, ki zanimajo ves svet, je bila vsa pozornost novinarjev in fotografov usmerjena v X Æ A-XII, sina Elona Muska, ki ga je pripeljal s seboj.

“To je X, super je – ima visok IQ,” je v nekem trenutku dejal Trump.

In medtem ko je imel Musk svoj govor, ga je deček kar naprej prekinjal. Elon ga je položil na svoja ramena, v nekem trenutku pa mu je celo dal prste v ušesa.

musk trump

“Oprostite za to. Običajno bi užival v tem, ampak on mi vtika prste v ušesa …” je rekel Elon v smehu.

“Fant Elona Muska je danes ukradel šov v Ovalni pisarni,” “To je hit!”, “Fant je genij,” so pisali na družbenih omrežjih.

A vsi niso bili navdušeni.

“Gledati sina Elona Muska, kako si daje prste v nos, je smrkelj in ga briše ob mizo v Ovalni pisarni …”

“Ni šans, da ta otrok ne spravlja Trumpa ob živce,”

“Otrok Elona Muska, ki briše smrkelj ob mizi Resolute, ni prizor, ki sem ga želel videti,” so bili nekateri komentarji.